בדיקות לפני קנייה

מצאתם רכב שמתאים לצרכים ולתקציב שלכם? כעת הגיע הזמן לבדוק את המכונית לעומק, כדי לדעת באמת אם אפשר יהיה לסמוך עליה בהמשך הדרך ואם היא אכן שווה את המחיר המבוקש.

קניית רכב היא מהגדולות שבהוצאות שאנו עושים במהלך חיינו, ועל כן עלינו לבחון היטב את כל האפשרויות העומדות בפנינו לפני קניית הרכב, ובמיוחד לדעת ממה להיזהר, למה לשים לב, ואיך לא “ליפול בפח” באיזושהי רמאות או עקיצה.

רשת קומפיוטסט, הרשת הגדולה והוותיקה בישראל לבדיקות רכב חרטה על דגלה מתן שירות במקצועיות באמינות ובטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

מכשיר הVCT

מכשיר ה- VCT של קומפיוטסט הינו מכשיר ייחודי בעולם לסריקות כל המערכות הדינמיות של הרכב בו זמנית ובתנאי הדרך. המערכות הנבדקות בתנאי הדרך במהירויות מ 0-200-0 קמ”ש הן:

 • מתלים
 • בלמים
 • מד אוץ ומד מרחק
 • מנוע
 • מערכת הנעה
 • שלדה ומרכב
 • תיבת הילוכים אוטומטית

ועוד אלפי רכיבים שנבדקים ומשווים לנתוני היצרן מהן מופק דו”ח צבעוני ומפורט בעל 8 עמודים הנותן תמונת מצב מלאה של הרכב הנבדק. הבוחן שבחן את רכבכם ישב איתכם במשרדו ויסביר את המצב המדויק של הרכב הנבדק.

חיפוש רכב לפי מספר רישוי

כאן תוכלו לבדוק רכב לפי מספרי רישוי ולקבל מידע טכני על הרכב אותו אתם מתכוונים לרכוש. המידע מועבר ממאגר משרד התחבורה ומונגש אליכם על ידי קומפיוטסט על מנת שתוכלו לקבל את המידע המקיף ביותר בטרם אתם ניגשים לבדיקה באחד ממכוני קומפיוטסט בפריסה ארצית. בסיום החיפוש תוכלו להנות משובר הנחה לבדיקת קנייה מלאה על מצבו המכני ושלדת הרכב ובנוסף ללא תשלום נוסף תקבלו בדיקת עבר ביטוחי ,תביעות, טוטל לוס ,בדיקת משכון ובדיקת רכב גנוב בעת בדיקת הרכב בקומפיוטסט.

בלעדי למבצעים בדיקה לפני קנייה ברשת קומפיוטסט

הצגת העבר הביטוחי לרכב אותו אתם באים לרכוש בשיתוף פעולה עם איגוד חברות הביטוח:

 • היסטוריית תאונות הרכב
 • בדיקת משכונים רשמית
 • בדיקת רכב גנוב
 • כל זאת ללא עלות

זאת בנוסף לבדיקה מלאה של רכבכם הבודקת
את כל מכלולי הרכב ובסיומה תקבלו דו”ח סיכום
בעל 8 עמודים ואחריות לשישה חודשים על הבדיקה.

*בהסכמת בעל הרכב או מיופה כוחו
** בהצגת עמוד / מודעה זו לנציג

שאלות נפוצות

למה צריך בדיקת קנייה?

בדיקה לפני קנייה חשובה מכמה סיבות עיקריות:

ראשית, מכוני הבדיקה של קומפיוטסט מצוידים במכשור המתקדם בעולם תוצרת קומפיוטסט ובמכשיר ה vct הבודק את כל מערכות הרכב בו זמנית ובאנשי מקצוע ברמה גבוהה, שההתמחות שלהם היא גילוי תקלות ובעיות. הבדיקה מספקת תמונה מלאה ואמיתית של מצב הרכב המיועד לרכישה.

שנית, תוצאות הבדיקה הוא בסיס מצוין למשא ומתן מדויק והוגן יותר על המחיר, מכיוון שמדובר במסמך משפטי שמעיד על מצב הרכב ועל קיומן או אי קיומן של תקלות ברכב.

שלישית, הלקוח מקבל תעודת אחריות ל- 6 חודשים ( בלעדי בקומפיוטסט) או 6000 ק”מ ע”פ המוקדם ביניהם ועל פי תנאי האחריות- דבר הנותן שקט נפשי בקניית רכב משומש.

מה מחיר בדיקה לפני קניית רכב?

מחירי הבדיקה משתנים בין סוגי הרכב וההנעה

מחיר בדיקה לרכב פרטי נע בין 500-600 ש”ח

ומחיר בדיקה לרכב מסחרי או יוקרה נע בין 600-1100 ש”ח

האם ניתנת אחריות לבדיקת הרכב?

קומפיוטסט היחידה בארץ שנותנת אחריות ל- 6 חודשים או 6,000 ק”מ – האחריות ניתנת למזמין הבדיקה וע”פ תנאי האחריות המופיעים בגב הבדיקה ובקישור זה.

מה בודקים בבדיקה לפני קניית רכב משומש?

בבדיקת רכב לפני קנייה ברשת קומפיוטסט הרכב נבדק במכשיר מיוחד אשר פותח בישראל ובודק את מערכות הרכב במהירות של עד 200 קמ”ש

המערכות הנבדקות הן : מערכת הילוכים, מנוע, הספק המנוע, מומנט המנוע, מערכת ההנעה, שלדת הרכב והמרכב, כיוון הגלגלים, צמיגים, מערכת החשמל, מערכת הקפיצים, ההיגוי והבולמים, העברת הכח, הבלמים, מערכת דלק והצתה ועוד אלפי רכיבים אשר מושווים לנתני היצרן ומפיקים דו”ח מפורט, קריא וברור.

בסיום הדו”ח , בנוסף לטופס הסיכום האחיד של משרד התחבורה, מופקים 8 עמודים המפרטים את מצב מערכות הרכב על פי ציונים וצבעים המסמנים את מצב המערכות.

ירוק– תקין, צהוב -לתיקון- אדום -לתיקון דחוף

בנוסף, אנו מתחברים למערכות המחשב המרכזית של הרכב על מנת לבדוק את תפקודן של המערכות הממוחשבות האלקטרוניות וחיישני הרכב.

רק בקומפיוטסט תקבלו תעודת אחריות לשישה חודשים על תוצאות הבדיקה, לפי תנאי האחריות המודפסים בגב עמודי הבדיקה!

לחצו כאן לצפייה בתעודה לדוגמה